Pristatymas

PREKIŲ PRISTATYMO BŪDAI:

 

1 Kurjeris. Visoje Lietuvoje Jums patogiu metu ir adresu. Ši pristatymo kaina galioja visiems užsakymams. Jums nereikia vargti ir rūpintis prekių atvežimu į jūsų namus! Prekes jums pristatysime į atokiausius Lietuvos kampelius. Užsakymo iki 150 €. Pristatymo kana - 3 €. Užsakymus nuo 150 € visoje Lietuvoje pristatysime NEMOKAMAI Jūsų nurodytų adresu. Prieš pristatydamas krovinį kurjeris susisieks su Jumis telefonu.

1.2 Nemokamas atsiėmimas parduotuvėse:
- BIRUTĖS G. 12, KLAIPĖDA,
- Kauno 2, Ukmergė,
- Dariaus ir Girėno 7, Šilutė

2. www.medzioklis.com pirktos prekės bus pristatytos Jums tiesiai į namus, darbovietę ar kitą patogią vietą. Pristatymo vietą nurodykite pildydami užsakymą. Prekes pristatys kurjeris.

3. Prieš pristatydamas prekes, kurjeris telefonu suderins Jums patogią prekių pristatymo vietą ir laiką.

4. Priimdami užsisakytas prekes, patikrinkite siuntos būklę ir ar nieko netrūksta bei pasirašykite sąskaitą faktūrą, važtaraštį ar kitą siuntos perdavimo–priėmimo dokumentą.

Dėmesio. Prekes gali atsiimti tik užsakymą pateikęs asmuo ar artimas giminaitis, nurodytas užsakymo pateikimo metu. Todėl atsiimant prekes, būtina su savimi turėti asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą (ID kortelę, pasą ar naujo pavyzdžio vairuotojo pažymėjimą).