Apie mus

apieĮmonė įkurta 2001 metais. Tais pačiais metais atidaryta ir pirmoji mūsų parduotuvė ,,MEDŽIOKLIS“ Klaipėdoje. Antroji parduotuvė Šilutėje atidaryta 2006 metais, trečioji – Ukmergėje - 2016.
Mūsų įmonė medžioklės bei savigynos ginklais ir kitomis laisvalaikio priemonėmis prekiauja jau daugiau nei 18 metų. Prekes importuojame tiesiogiai iš gamintojų, todėl galime pasiūlyti konkurencingas jų kainas. Per šiuos metus įgijome pasitikėjimą daugelio pasaulyje žinomų prekinių ženklų. Bendradarbiaujame su HART, CAESAR GUERINI, HEYM, FAM-PIONKI,MEGALINE, KOZAP, SEELAND, HARKILA, HILLMAN, EMPIRE, THERMACELL,SUPERPOWER, EURO-SECURITY, CUDEMAN, ROC IMPORT, HATSAN ARMS COMPANY ir kt. Mūsų parduotuvėse rasite ne tik medžioklinių ar saviginos ginklų, bet ir itin kokybiškos bei profesionalios aprangos, avalynės, peilių, dujinių bei pipirinių balionėlių, medžioklės įrangos, laisvalaikio gamtoje prekių.
Stengiamės būti itin konkurencingi todėl nuolat didiname asortimentą atsižvelgiant į klientų pageidavimus, parduotuvėse dirba tik itin kvalifikuoti darbuotojai. SVARBIAUSIA: PATENKINTAS KLIENTAS.